CWI DĘBLIN

WÓZKI INWALIDZKIE / AKTYWNE / ELEKTRYCZNE / SPACEROWE / DZIECIĘCE / DĘBLIN

Cieszymy się, że odwiedzasz Centrum Wózków Inwalidzkich! Nasze miejsce zrodziło się z potrzeby obsługi osób, które korzystają z różnego rodzaju sprzętu rehabilitacyjnego w codziennym życiu. W naszym sklepie oferujemy nie tylko największy wybór wysokiej jakości wózków inwalidzkich w Polsce, ale także kompleksowe doradztwo i doborze niezbędnych urządzeń i produktów rehabilitacyjnych. W Centrum Wózków Inwalidzkich wiemy, że każda osoba jest inna i wymaga indywidualnego podejścia oraz dokładnie dopasowanego sprzętu. Dlatego stawiamy na profesjonalne podejście i nieustanne doskonalenie naszych usług. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

CWI to innowacyjna przestrzeń, która z pewnością przypadnie do gustu wymagającym klientom. Jesteśmy pierwszym sklepem w Polsce, który oferuje możliwość wyboru wózków inwalidzkich podczas jednej wizyty. To jednak niejedyne udogodnienie – nasz specjalista, doświadczony fizjoterapeuta, służy fachowym doradztwem, pomagając dobrać najlepsze rozwiązanie pod indywidualne potrzeby. A to nie wszystko! Nasza pomoc idzie o krok dalej – chętnie pomagamy naszym klientom w procesie uzyskiwania refundacji lub dotacji. W CWI stawiamy na kompleksową obsługę i naszą myślą przewodnią są potrzeby naszych klientów.

Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu, gdzie czeka na Państwa szeroki wybór wózków i sprzętów rehabilitacyjnych. Chcemy, aby każdy klient miał możliwość przetestowania różnych modeli wózków oraz dokładnego zapoznania się z ich funkcjonalnością. W ten sposób będziecie mieć pewność, że wybieracie najlepszy wózek spełniający Wasze potrzeby. Oprócz wózków oferujemy także wiele innych produktów rehabilitacyjnych, które pomogą w codziennym funkcjonowaniu. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spełni Wasze oczekiwania i zostaniecie naszymi zadowolonymi klientami. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu i skorzystania z naszej pomocy!

Jeśli potrzebujesz wózka inwalidzkiego lub sprzętu ortopedycznego, to nasz sklep jest właśnie tym miejscem, gdzie warto zajrzeć! Oferujemy szeroki wybór wózków różnego typu, między innymi elektrycznych, ręcznych oraz składanych. Już dziś nasz wykwalifikowany personel czeka, aby pomóc Ci w doborze idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb wózka. W naszym sklepie znajdziesz także sprzęt ortopedyczny, takie jak kule, łóżka rehabilitacyjne, protezy oraz wiele innych przydatnych produktów. W ofercie posiadamy wszystko, co pozwoli Ci cieszyć się życiem i zwiększyć Twoją niezależność. Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu i skorzystania z naszych usług.

Rafał Kowalski,
Założyciel CWI

Dlaczego CWI?

Jeśli szukasz dużego wyboru wózków inwalidzkich, prawdopodobnie nie znajdziesz lepszego miejsca niż Centrum Wózków Inwalidzkich w Lublinie. Z ponad 800 metrami kwadratowymi, ten showroom ma wszystko, czego potrzebujesz, aby znaleźć idealny wózek inwalidzki dla siebie lub swojego krewnego. Możesz skorzystać ze strefy pomiarów specjalistycznych i testowania, aby upewnić się, że wózek jest dopasowany do Twoich potrzeb. Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej, tutaj znajdziesz dział pozyskiwania środków i refundacji. A co najważniejsze, jeśli nie masz wystarczającej ilości gotówki, Centrum Wózków Inwalidzkich oferuje sprzedaż ratalną, aby pomóc Ci spełnić marzenie o nowym, funkcjonalnym wózku inwalidzkim.

Jeśli szukasz idealnego wózka, to CWI jest miejscem, w którym warto rozpocząć poszukiwania.  Nasz showroom ma na stanie ponad 100 różnych modeli – od tradycyjnych, przez sportowe, aż po wielofunkcyjne i złożone wózki. Co więcej, przyjdź do nas i przetestuj je na miejscu – nic nie zastąpi tego, gdy można dotknąć, sprawdzić i porównać wiele produktów bezpośrednio. Dzięki temu ryzyko pomyłki lub decyzji opartej jedynie na zdjęciach czy opisach online jest zredukowane do minimum. Przekonaj się, że w CWI znajdziesz wiele wózków, które spełnią Twoje oczekiwania!

W naszym sklepie, który specjalizuje się w sprzętach rehabilitacyjnych, znajdziesz nie tylko podstawowe urządzenia, ale także wiele innych, które pomogą Ci w procesie powrotu do pełni sprawności. Oprócz podnośników, schodołazów i łóżek rehabilitacyjnych, oferujemy również profesjonalne urządzenia do pionizacji oraz specjalne siedziska ortopedyczne. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę, aby móc pomóc jak największej liczbie osób potrzebujących wsparcia w procesie rehabilitacji. Z nami masz pewność, że znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz, aby odzyskać pełnię zdrowia.

A to wszystko w jednym miejscu!

Dlaczego CWI? #1
Błyskawiczna procedura doboru urządzeń rehabilitacyjnych

Dzięki temu, że w CWI zdecydowana większość potrzebnych Ci produktów jest dostępna na miejscu, nie musisz umawiać się z nami na prezentację każdego urządzenia z osobna lub, co gorsze, oczekiwać na dostępny termin przedstawiciela danego producenta. Nasz specjalnie przeszkolony fizjoterapeuta podczas jednej wizyty przetestuje z Tobą wszystkie odpowiednie dla Ciebie modele wózków. Dzięki temu, że w naszym sklepie działa również gabinet lekarski, Twój proces pozyskiwania refundacji lub dotacji na zakup sprzętu znacznie się skróci.

Dlaczego CWI? #2
Największy showroom wózków inwalidzkich w Polsce

ShowRoom CWI to ponad 100 modeli wózków inwalidzkich dostępnych na miejscu. To jedyne tego typu miejsce w Polsce! Tylko w CWI będziesz mógł przetestować niemal wszystkie modele urządzeń od renomowanych producentów i sprawdzić, w jakim będziesz mógł się poruszać z największą swobodą. I najważniejsze: dobrze dobrany wózek pomoże Ci podtrzymać efekt terapeutyczny, co jest szczególnie ważne w przypadku dzieci z niepełnosprawnościami.

Dlaczego CWI? #3
Strefa pomiarów specjalistycznych

W CWI wiemy, jak intymną czynnością jest dobieranie wózka inwalidzkiego przez osobę o ograniczonej sprawności ruchowej. Dlatego stworzyliśmy w naszym sklepie specjalną strefę pomiarów specjalistycznych. Jest to wydzielone pomieszczenie wyposażone w lustro, podnośnik, elementy wyposażenia oraz wszelkie inne niezbędne do wykonania pomiarów akcesoria.

Dlaczego CWI? #4
Strefa przymierzania i testów

Wyposażenie sklepu CWI obejmuje specjalnie przystosowaną strefę przymierzania oraz testów. Kilka rodzajów powierzchni, pochylnia oraz krawężnik to przeszkody, które pozwolą Ci na lepsze przetestowanie wybranego przez Ciebie modelu wózka inwalidzkiego. To kolejna zaleta naszego sklepu, która pozwala nam na realizację naszej misji polegającej na specjalistycznej pomocy osobom o ograniczonej sprawności ruchowej w doborze urządzeń rehabilitacyjnych.

Dlaczego CWI? #5
Sprzedaż ratalna

W CWI  w ciągu 15 minut, bez konieczności opuszczania budynku, zdobędziesz niezbędne finansowanie dla swojego zakupu, który będziesz mógł rozbić na dogodne dla Ciebie raty.

Dlaczego CWI? #6
Dział pozyskiwania środków lub refundacji

W CWI dysponujemy wiedzą o najbardziej aktualnych sposobach pozyskiwania dotacji lub refundacji oraz dofinansowań Z nami unikniesz trudności formalnych a nasz specjalista będzie dociekał dla Ciebie jakie są aktualne zasady zmieniających się programów refundacji oraz dofinansowań w Polsce. Nasi eksperci przeprowadzą Cię przez cały proces zdobywania środków na zakup sprzętu bez zbędnie fatygujących Cię czynności. Wszystkie formalności zostaną wypełnione na miejscu lub telefonicznie.

Dlaczego CWI? #7
Gabinet lekarski

W naszym punkcie funkcjonuje gabinet lekarski, w którym przyjmują różni specjaliści: neurolog, ortopeda oraz lekarz rehabilitacji. Gabinet lekarski w największym w Polsce sklepie oraz showroomie wózków inwalidzkich oznacza koniec trudności z umówieniem wizyty w celu pozyskania wniosków o refundację. Jeśli umawiając się na pomiar wózka w naszym sklepie zaznaczysz, że potrzebujesz również wizyty lekarskiej – to my ją dla Ciebie zorganizujemy. Dzięki temu nie będziesz musiał odwiedzać punktów zewnętrznych.

Dlaczego CWI? #8
Serwis wózków inwalidzkich

Oferta CWI obejmuje również specjalistyczny serwis. W naszym punkcie zorganizujemy Ci wózek zastępczy, a w tym czasie nasz serwisant dokona przeglądu Twojego wózka oraz usunie drobne usterki. A to wszystko podczas jednej wizyty.

Dlaczego CWI? #9
Współpraca z wypożyczalnią sprzętu rehabilitacyjnego

Jeśli zabraknie Ci czasu na testowanie sprzętu podczas wizyty u nas, nic straconego. CWI ściśle współpracuje z wypożyczalnią w której możesz wypożyczyć i zabrać na dłużej wybrany sprzęt żeby móc w pełni przetestować jego funkcjonalność oraz komfort użytkowania.

Jak jeszcze możemy Ci pomóc?

Oferta produktów oraz udogodnień tworzonych przez CWI dynamicznie się rozwija. Nie sposób w kilku zdaniach opisać wszystkiego, co mamy Ci do zaoferowania. Oprócz tego, o czym już wspomnieliśmy, przygotowaliśmy dla Ciebie dodatkowe udogodnienia:

  • W CWI możesz wjechać samochodem do wnętrza sklepu. Dzięki temu, bez względu na panujące warunki atmosferyczne, możesz przetestować niezbędne wyposażenie swojego samochodu.
  • CWI to jedyny sklep z urządzeniami rehabilitacyjnymi, który oferuje dostosowanie samochodu do prowadzenia przez osobę z niepełnosprawnością.
  • W CWI istnieje możliwość doboru sprzętu rehabilitacyjnego pod kontrolą USG.
  • CWI  jest wyposażony w strefę zabaw dla dzieci, w pełni dostosowaną również dla dzieci na wózkach. Podczas doboru sprzętu nie będziesz więc musiał martwić się o swoje pociechy.
  • Na szczególną uwagę w CWI  zasługuje możliwość przetestowania na miejscu najbardziej zaawansowanych urządzeń do likwidacji barier – takich, których nie spotkasz jednocześnie w żadnym innym miejscu w Polsce. Są to między innymi: krzesełko schodowe, platforma schodowa, schodołaz mobilny, podnośnik ścienny, podnośnik sufitowy, podnośnik samochodowy.

Zapraszamy do CWI Lublin!

Nasz sklep jest czynny w godzinach: 9:00 – 17:00 od poniedziałku do piątku
oraz w soboty w godzinach: 10:00 – 14:00.
Zapraszamy do Lublina, ul. Okólna 1.

zalety

Błyskawiczna procedura
doboru urządzeń
rehabilitacyjnych

zalety

Największy showroom
wózków inwalidzkich
w Polsce

zalety

Strefa pomiarowania
specjalistycznego

zalety

Strefa przymierzania
i testów

zalety

Sprzedaż
ratalna

zalety

Dział pozyskiwania
środków
/ refundacji

Darmowe testowanie

Bezpłatne testowanie wózka oraz pomiar
specjalistyczny w CWI Lublin

Zarezerwuj bezpłatnie