CWI Garwolin

WÓZKI INWALIDZKIE / AKTYWNE / ELEKTRYCZNE / SPACEROWE / DZIECIĘCE / GARWOLIN

 

Z radością witamy Cię w Centrum Pomocy dla Osób Korzystających ze Sprzętu Rehabilitacyjnego! Nasza placówka została stworzona z myślą o wsparciu osób, które używają sprzętu rehabilitacyjnego w swoim codziennym życiu. W naszym sklepie oferujemy najszerszy wybór wózków inwalidzkich dostępnych w Polsce. Co więcej, kompleksowo dobieramy asortyment wszelkich niezbędnych urządzeń i produktów rehabilitacyjnych, zapewniając pełną gamę potrzebnych rozwiązań.

CWI to nowatorskie miejsce, dedykowane klientom o najwyższych oczekiwaniach. Jako pionier w Polsce, umożliwiamy kompleksową konsultację dotyczącą doboru wózków inwalidzkich na jednej wizycie, gdzie profesjonalny fizjoterapeuta służy profesjonalnym doradztwem. Ponadto, wspomagamy w regulowaniu wszelkich formalności związanych z uzyskiwaniem refundacji lub dotacji.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu, gdzie mogą Państwo porównać różne modele wózków i zapoznać się z naszym asortymentem produktów rehabilitacyjnych. Zachęcamy do przetestowania różnych modeli, sprawdzenia ich funkcjonalności i wybrania tego, który idealnie spełni Państwa potrzeby. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spełni Państwa oczekiwania.

Jeśli poszukujesz miejsca, gdzie znajdziesz bogaty wybór wózków inwalidzkich i sprzętu ortopedycznego, to właśnie trafiłeś we właściwe miejsce! Oferujemy różnorodne rodzaje wózków, w tym elektryczne, manualne i składane. Nasz zespół jest doskonale przeszkolony, aby służyć pomocą w doborze idealnego wózka, spełniającego Twoje indywidualne potrzeby. Dodatkowo oferujemy także sprzęt ortopedyczny, taki jak: kule, łóżka rehabilitacyjne, protezy i wiele innych. W naszym sklepie znajdziesz wszystko, co niezbędne do poprawy jakości życia i zwiększenia niezależności. Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu i pozwolenia nam pomóc Ci w pełni cieszyć się życiem.

Rafał Kowalski,
Założyciel CWI

Dlaczego CWI?

Największy showroom wózków inwalidzkich w Polsce zaprasza Cię do odkrywania wyjątkowego świata mobilności! Nasze centrum, zajmujące ponad 800m2, oferuje specjalistyczną strefę pomiarową, obszar testowy oraz tor przeszkód, gdzie możesz dokładnie przetestować różne modele. Ponadto, dostępna jest sprzedaż ratalna, a nasz dział pozyskiwania środków i refundacji służy pomocą w uregulowaniu wszelkich formalności. Odkryj z nami nowoczesne podejście do mobilności w Centrum Wózków Inwalidzkich w Lublinie!

CWI dysponuje ponad 100 różnymi modelami wózków, co umożliwia naszym klientom bezpośrednie przetestowanie wielu różnych modeli podczas jednej wizyty. Dzięki temu nie trzeba czekać na sprowadzenie produktów od producenta, a ogromny showroom w CWI minimalizuje ryzyko zakupu wózka, który nie spełni oczekiwań klienta. Dajemy Ci pewność, że podczas wizyty znajdziesz idealny model spełniający Twoje potrzeby.

W naszym asortymencie znajdziesz także różnorodne urządzenia rehabilitacyjne. Bogata oferta obejmuje sprzęty takie jak: podnośniki, schodołazy, łóżka rehabilitacyjne, urządzenia do pionizacji, siedziska ortopedyczne i wiele innych niezbędnych akcesoriów.

To wszystko znajdziesz w jednym miejscu!

Dlaczego CWI? #1
Błyskawiczna procedura doboru urządzeń rehabilitacyjnych

Dzięki temu, że w CWI zdecydowana większość potrzebnych Ci produktów jest dostępna na miejscu, nie musisz umawiać się z nami na prezentację każdego urządzenia z osobna lub, co gorsze, oczekiwać na dostępny termin przedstawiciela danego producenta. Nasz specjalnie przeszkolony fizjoterapeuta podczas jednej wizyty przetestuje z Tobą wszystkie odpowiednie dla Ciebie modele wózków. Dzięki temu, że w naszym sklepie działa również gabinet lekarski, Twój proces pozyskiwania refundacji lub dotacji na zakup sprzętu znacznie się skróci.

Dlaczego CWI? #2
Największy showroom wózków inwalidzkich w Polsce

ShowRoom CWI to ponad 100 modeli wózków inwalidzkich dostępnych na miejscu. To jedyne tego typu miejsce w Polsce! Tylko w CWI będziesz mógł przetestować niemal wszystkie modele urządzeń od renomowanych producentów i sprawdzić, w jakim będziesz mógł się poruszać z największą swobodą. I najważniejsze: dobrze dobrany wózek pomoże Ci podtrzymać efekt terapeutyczny, co jest szczególnie ważne w przypadku dzieci z niepełnosprawnościami.

Dlaczego CWI? #3
Strefa pomiarów specjalistycznych

W CWI wiemy, jak intymną czynnością jest dobieranie wózka inwalidzkiego przez osobę o ograniczonej sprawności ruchowej. Dlatego stworzyliśmy w naszym sklepie specjalną strefę pomiarów specjalistycznych. Jest to wydzielone pomieszczenie wyposażone w lustro, podnośnik, elementy wyposażenia oraz wszelkie inne niezbędne do wykonania pomiarów akcesoria.

Dlaczego CWI? #4
Strefa przymierzania i testów

Wyposażenie sklepu CWI obejmuje specjalnie przystosowaną strefę przymierzania oraz testów. Kilka rodzajów powierzchni, pochylnia oraz krawężnik to przeszkody, które pozwolą Ci na lepsze przetestowanie wybranego przez Ciebie modelu wózka inwalidzkiego. To kolejna zaleta naszego sklepu, która pozwala nam na realizację naszej misji polegającej na specjalistycznej pomocy osobom o ograniczonej sprawności ruchowej w doborze urządzeń rehabilitacyjnych.

Dlaczego CWI? #5
Sprzedaż ratalna

W CWI  w ciągu 15 minut, bez konieczności opuszczania budynku, zdobędziesz niezbędne finansowanie dla swojego zakupu, który będziesz mógł rozbić na dogodne dla Ciebie raty.

Dlaczego CWI? #6
Dział pozyskiwania środków lub refundacji

W CWI dysponujemy wiedzą o najbardziej aktualnych sposobach pozyskiwania dotacji lub refundacji oraz dofinansowań Z nami unikniesz trudności formalnych a nasz specjalista będzie dociekał dla Ciebie jakie są aktualne zasady zmieniających się programów refundacji oraz dofinansowań w Polsce. Nasi eksperci przeprowadzą Cię przez cały proces zdobywania środków na zakup sprzętu bez zbędnie fatygujących Cię czynności. Wszystkie formalności zostaną wypełnione na miejscu lub telefonicznie.

Dlaczego CWI? #7
Gabinet lekarski

W naszym punkcie funkcjonuje gabinet lekarski, w którym przyjmują różni specjaliści: neurolog, ortopeda oraz lekarz rehabilitacji. Gabinet lekarski w największym w Polsce sklepie oraz showroomie wózków inwalidzkich oznacza koniec trudności z umówieniem wizyty w celu pozyskania wniosków o refundację. Jeśli umawiając się na pomiar wózka w naszym sklepie zaznaczysz, że potrzebujesz również wizyty lekarskiej – to my ją dla Ciebie zorganizujemy. Dzięki temu nie będziesz musiał odwiedzać punktów zewnętrznych.

Dlaczego CWI? #8
Serwis wózków inwalidzkich

Oferta CWI obejmuje również specjalistyczny serwis. W naszym punkcie zorganizujemy Ci wózek zastępczy, a w tym czasie nasz serwisant dokona przeglądu Twojego wózka oraz usunie drobne usterki. A to wszystko podczas jednej wizyty.

Dlaczego CWI? #9
Współpraca z wypożyczalnią sprzętu rehabilitacyjnego

Jeśli zabraknie Ci czasu na testowanie sprzętu podczas wizyty u nas, nic straconego. CWI ściśle współpracuje z wypożyczalnią w której możesz wypożyczyć i zabrać na dłużej wybrany sprzęt żeby móc w pełni przetestować jego funkcjonalność oraz komfort użytkowania.

Jak jeszcze możemy Ci pomóc?

Oferta produktów oraz udogodnień tworzonych przez CWI dynamicznie się rozwija. Nie sposób w kilku zdaniach opisać wszystkiego, co mamy Ci do zaoferowania. Oprócz tego, o czym już wspomnieliśmy, przygotowaliśmy dla Ciebie dodatkowe udogodnienia:

  • W CWI możesz wjechać samochodem do wnętrza sklepu. Dzięki temu, bez względu na panujące warunki atmosferyczne, możesz przetestować niezbędne wyposażenie swojego samochodu.
  • CWI to jedyny sklep z urządzeniami rehabilitacyjnymi, który oferuje dostosowanie samochodu do prowadzenia przez osobę z niepełnosprawnością.
  • W CWI istnieje możliwość doboru sprzętu rehabilitacyjnego pod kontrolą USG.
  • CWI  jest wyposażony w strefę zabaw dla dzieci, w pełni dostosowaną również dla dzieci na wózkach. Podczas doboru sprzętu nie będziesz więc musiał martwić się o swoje pociechy.
  • Na szczególną uwagę w CWI  zasługuje możliwość przetestowania na miejscu najbardziej zaawansowanych urządzeń do likwidacji barier – takich, których nie spotkasz jednocześnie w żadnym innym miejscu w Polsce. Są to między innymi: krzesełko schodowe, platforma schodowa, schodołaz mobilny, podnośnik ścienny, podnośnik sufitowy, podnośnik samochodowy.

Zapraszamy do CWI Lublin!

Nasz sklep jest czynny w godzinach: 9:00 – 17:00 od poniedziałku do piątku
oraz w soboty w godzinach: 10:00 – 14:00.
Zapraszamy do Lublina, ul. Okólna 1.

zalety

Błyskawiczna procedura
doboru urządzeń
rehabilitacyjnych

zalety

Największy showroom
wózków inwalidzkich
w Polsce

zalety

Strefa pomiarowania
specjalistycznego

zalety

Strefa przymierzania
i testów

zalety

Sprzedaż
ratalna

zalety

Dział pozyskiwania
środków
/ refundacji

Darmowe testowanie

Bezpłatne testowanie wózka oraz pomiar
specjalistyczny w CWI Lublin

Zarezerwuj bezpłatnie