CWI Krosno

WÓZKI INWALIDZKIE / AKTYWNE / ELEKTRYCZNE / SPACEROWE / DZIECIĘCE / KROSNO

 

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia Centrum Wózków Inwalidzkich! Nasze miejsce zostało stworzone z myślą o obsłudze osób, które korzystają ze sprzętu rehabilitacyjnego w codziennym życiu. W naszym sklepie prezentujemy największy w Polsce wybór wózków inwalidzkich. Dodatkowo kompleksowo dobieramy asortyment wszystkich niezbędnych urządzeń i produktów rehabilitacyjnych.

CWI to nowoczesne środowisko stworzone z myślą o spełnieniu potrzeb najbardziej wymagających klientów. Jako pionier w Polsce, zapewniamy unikalną możliwość doboru wózków inwalidzkich podczas jednej wizyty, gdzie specjalistyczne doradztwo oferuje doświadczony fizjoterapeuta. Dodatkowo służymy pomocą w regulowaniu wszelkich formalności związanych z uzyskiwaniem refundacji lub dotacji.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu, gdzie możesz porównać różne modele wózków i zapoznać się z naszym bogatym asortymentem produktów rehabilitacyjnych. Przetestuj różnorodne modele, oceniając ich funkcjonalność, aby wybrać ten, który doskonale spełni Twoje indywidualne potrzeby. Jesteśmy pewni, że nasza oferta sprosta Państwa oczekiwaniom, a nasz personel jest gotów służyć pomocą w dokonaniu właściwego wyboru.

Jeśli poszukujesz miejsca z szerokim wyborem wózków inwalidzkich i sprzętu ortopedycznego, to właśnie trafiłeś we właściwe miejsce! Nasza oferta obejmuje różnorodne rodzaje wózków, w tym elektryczne, manualne i składane. Nasz personel jest doskonale przeszkolony, aby służyć pomocą w doborze wózka idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb. Ponadto, oferujemy sprzęt ortopedyczny, takie jak kule, łóżka rehabilitacyjne, protezy i wiele innych. Znajdziesz u nas wszystko, co niezbędne do poprawy jakości życia i zwiększenia niezależności. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu, gdzie chętnie pomożemy Ci w pełni cieszyć się życiem.

Rafał Kowalski,
Założyciel CWI

Dlaczego CWI?

Największy salon prezentacyjny wózków inwalidzkich w Polsce. Specjalistyczna strefa pomiarów. Obszar do testowania i tor przeszkód. Możliwość zakupu na raty. Dział zajmujący się pozyskiwaniem środków i refundacji. To tylko kilka z obszarów działalności Lubelskiego Centrum Wózków Inwalidzkich, które obejmuje ponad 800 m2.

CW dysponuje ponad 100 różnymi modelami wózków na stanie, co umożliwia naszym klientom przetestowanie wielu produktów podczas jednej wizyty, bez konieczności oczekiwania na sprowadzenie ich od producenta. Dzięki ogromnemu showroomowi w CWI, ryzyko zakupu produktu, który nie spełni Twoich oczekiwań, jest minimalizowane do absolutnego minimum.

W naszym salonie znajdziesz także różnorodne urządzenia rehabilitacyjne. Nasza obszerna oferta obejmuje sprzęty takie jak podnośniki, schodołazy, łóżka rehabilitacyjne, urządzenia do pionizacji, siedziska ortopedyczne oraz wiele innych pomocnych produktów.

A to wszystko w jednym salonie! Zapraszamy!

Dlaczego CWI? #1
Błyskawiczna procedura doboru urządzeń rehabilitacyjnych

Dzięki temu, że w CWI zdecydowana większość potrzebnych Ci produktów jest dostępna na miejscu, nie musisz umawiać się z nami na prezentację każdego urządzenia z osobna lub, co gorsze, oczekiwać na dostępny termin przedstawiciela danego producenta. Nasz specjalnie przeszkolony fizjoterapeuta podczas jednej wizyty przetestuje z Tobą wszystkie odpowiednie dla Ciebie modele wózków. Dzięki temu, że w naszym sklepie działa również gabinet lekarski, Twój proces pozyskiwania refundacji lub dotacji na zakup sprzętu znacznie się skróci.

Dlaczego CWI? #2
Największy showroom wózków inwalidzkich w Polsce

ShowRoom CWI to ponad 100 modeli wózków inwalidzkich dostępnych na miejscu. To jedyne tego typu miejsce w Polsce! Tylko w CWI będziesz mógł przetestować niemal wszystkie modele urządzeń od renomowanych producentów i sprawdzić, w jakim będziesz mógł się poruszać z największą swobodą. I najważniejsze: dobrze dobrany wózek pomoże Ci podtrzymać efekt terapeutyczny, co jest szczególnie ważne w przypadku dzieci z niepełnosprawnościami.

Dlaczego CWI? #3
Strefa pomiarów specjalistycznych

W CWI wiemy, jak intymną czynnością jest dobieranie wózka inwalidzkiego przez osobę o ograniczonej sprawności ruchowej. Dlatego stworzyliśmy w naszym sklepie specjalną strefę pomiarów specjalistycznych. Jest to wydzielone pomieszczenie wyposażone w lustro, podnośnik, elementy wyposażenia oraz wszelkie inne niezbędne do wykonania pomiarów akcesoria.

Dlaczego CWI? #4
Strefa przymierzania i testów

Wyposażenie sklepu CWI obejmuje specjalnie przystosowaną strefę przymierzania oraz testów. Kilka rodzajów powierzchni, pochylnia oraz krawężnik to przeszkody, które pozwolą Ci na lepsze przetestowanie wybranego przez Ciebie modelu wózka inwalidzkiego. To kolejna zaleta naszego sklepu, która pozwala nam na realizację naszej misji polegającej na specjalistycznej pomocy osobom o ograniczonej sprawności ruchowej w doborze urządzeń rehabilitacyjnych.

Dlaczego CWI? #5
Sprzedaż ratalna

W CWI  w ciągu 15 minut, bez konieczności opuszczania budynku, zdobędziesz niezbędne finansowanie dla swojego zakupu, który będziesz mógł rozbić na dogodne dla Ciebie raty.

Dlaczego CWI? #6
Dział pozyskiwania środków lub refundacji

W CWI dysponujemy wiedzą o najbardziej aktualnych sposobach pozyskiwania dotacji lub refundacji oraz dofinansowań Z nami unikniesz trudności formalnych a nasz specjalista będzie dociekał dla Ciebie jakie są aktualne zasady zmieniających się programów refundacji oraz dofinansowań w Polsce. Nasi eksperci przeprowadzą Cię przez cały proces zdobywania środków na zakup sprzętu bez zbędnie fatygujących Cię czynności. Wszystkie formalności zostaną wypełnione na miejscu lub telefonicznie.

Dlaczego CWI? #7
Gabinet lekarski

W naszym punkcie funkcjonuje gabinet lekarski, w którym przyjmują różni specjaliści: neurolog, ortopeda oraz lekarz rehabilitacji. Gabinet lekarski w największym w Polsce sklepie oraz showroomie wózków inwalidzkich oznacza koniec trudności z umówieniem wizyty w celu pozyskania wniosków o refundację. Jeśli umawiając się na pomiar wózka w naszym sklepie zaznaczysz, że potrzebujesz również wizyty lekarskiej – to my ją dla Ciebie zorganizujemy. Dzięki temu nie będziesz musiał odwiedzać punktów zewnętrznych.

Dlaczego CWI? #8
Serwis wózków inwalidzkich

Oferta CWI obejmuje również specjalistyczny serwis. W naszym punkcie zorganizujemy Ci wózek zastępczy, a w tym czasie nasz serwisant dokona przeglądu Twojego wózka oraz usunie drobne usterki. A to wszystko podczas jednej wizyty.

Dlaczego CWI? #9
Współpraca z wypożyczalnią sprzętu rehabilitacyjnego

Jeśli zabraknie Ci czasu na testowanie sprzętu podczas wizyty u nas, nic straconego. CWI ściśle współpracuje z wypożyczalnią w której możesz wypożyczyć i zabrać na dłużej wybrany sprzęt żeby móc w pełni przetestować jego funkcjonalność oraz komfort użytkowania.

Jak jeszcze możemy Ci pomóc?

Oferta produktów oraz udogodnień tworzonych przez CWI dynamicznie się rozwija. Nie sposób w kilku zdaniach opisać wszystkiego, co mamy Ci do zaoferowania. Oprócz tego, o czym już wspomnieliśmy, przygotowaliśmy dla Ciebie dodatkowe udogodnienia:

  • W CWI możesz wjechać samochodem do wnętrza sklepu. Dzięki temu, bez względu na panujące warunki atmosferyczne, możesz przetestować niezbędne wyposażenie swojego samochodu.
  • CWI to jedyny sklep z urządzeniami rehabilitacyjnymi, który oferuje dostosowanie samochodu do prowadzenia przez osobę z niepełnosprawnością.
  • W CWI istnieje możliwość doboru sprzętu rehabilitacyjnego pod kontrolą USG.
  • CWI  jest wyposażony w strefę zabaw dla dzieci, w pełni dostosowaną również dla dzieci na wózkach. Podczas doboru sprzętu nie będziesz więc musiał martwić się o swoje pociechy.
  • Na szczególną uwagę w CWI  zasługuje możliwość przetestowania na miejscu najbardziej zaawansowanych urządzeń do likwidacji barier – takich, których nie spotkasz jednocześnie w żadnym innym miejscu w Polsce. Są to między innymi: krzesełko schodowe, platforma schodowa, schodołaz mobilny, podnośnik ścienny, podnośnik sufitowy, podnośnik samochodowy.

Zapraszamy do CWI Lublin!

Nasz sklep jest czynny w godzinach: 9:00 – 17:00 od poniedziałku do piątku
oraz w soboty w godzinach: 10:00 – 14:00.
Zapraszamy do Lublina, ul. Okólna 1.

zalety

Błyskawiczna procedura
doboru urządzeń
rehabilitacyjnych

zalety

Największy showroom
wózków inwalidzkich
w Polsce

zalety

Strefa pomiarowania
specjalistycznego

zalety

Strefa przymierzania
i testów

zalety

Sprzedaż
ratalna

zalety

Dział pozyskiwania
środków
/ refundacji

Darmowe testowanie

Bezpłatne testowanie wózka oraz pomiar
specjalistyczny w CWI Lublin

Zarezerwuj bezpłatnie