CWI Radom

WÓZKI INWALIDZKIE / AKTYWNE / ELEKTRYCZNE / SPACEROWE / DZIECIĘCE / RADOM

 

Serdecznie witamy Cię w Centrum Wózków Inwalidzkich! Stworzyliśmy to miejsce z myślą o wszystkich osobach, które szukają i potrzebują do codziennego funkcjonowania  profesjonalnego sprzętu rehabilitacyjnego. To, co możemy zaoferować to największy wybór wózków inwalidzkich w Polsce. Oprócz tego w sposób kompleksowy dobieramy asortyment sprzętów rehabilitacyjnych i asortyment wszystkich istotnych urządzeń.

CWI to innowacyjne miejsce, które stworzone zostało z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy szukają wyjątkowych rozwiązań. To właśnie tam możesz dokonać wyboru najlepszego wózka inwalidzkiego dla siebie, a wszystko to podczas jednej wizyty u fachowego fizjoterapeuty. Otrzymasz kompleksowe doradztwo oraz pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z refundacją lub dotacją. To możliwe dzięki wiedzy i doświadczeniu, jakie mają pracownicy CWI. Jest to miejsce, które z pewnością rozwieje Twoje wątpliwości i pozwoli na znalezienie niebanalnego rozwiązania dla Twoich potrzeb.

Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie czeka na Ciebie szeroka oferta wózków oraz produktów rehabilitacyjnych. W naszym asortymencie znajdziesz wiele ciekawych i funkcjonalnych modeli wózków. Z chęcią doradzimy i pomożemy w wyborze produktu, który w pełni będzie odpowiadał Twoim potrzebom. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy więc serdecznie do naszego sklepu i zapewniamy satysfakcję z usług.

Jeśli potrzebujesz wózka inwalidzkiego lub sprzętu ortopedycznego, to nasz sklep z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Dostarczamy szeroki wybór różnych rodzajów wózków, od manualnych, elektrycznych po składane. Co więcej, nasi pracownicy posiadają wiedzę i doświadczenie, by pomóc Ci znaleźć idealny model, który sprosta Twoim potrzebom. Łóżka rehabilitacyjne, kule czy protezy – zapewniamy także wiele  rodzajów sprzętu ortopedycznego. Jego wybór na pewno poprawi jakość Twojego życia i zwiększy niezależność. Zachęcamy do złożenia wizyty w naszym sklepie. Nasi pracownicy zawsze służą pomocą, byś mógł w pełni cieszyć się życiem.

Rafał Kowalski,
Założyciel CWI

Dlaczego CWI?

Oferujemy największy showroom wózków inwalidzkich w Polsce. Centrum Wózków Inwalidzkich zapewnia swoim klientom profesjonalną obsługę na wielu obszarach. Oprócz strefy pomiarów specjalistycznych, oferują również strefę testowania i tor przeszkód. Co więcej, można tu skorzystać z praktycznej sprzedaży ratalnej oraz sprawdzonego działu pozyskiwania środków i refundacji. To idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują kompleksowej pomocy przy wyborze najodpowiedniejszego modelu wózka. Warto zajrzeć do tego miejsca, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie dla siebie!

CWI dysponuje ponad 100 różnymi wózkami, co sprawia, że  nasi klienci mają możliwość testowania w trakcie jednej wizyty wielu modeli na miejscu, bez konieczności oczekiwania na dostarczenie ich od producenta. Tak wielki showroom w CWI minimalizuje ryzyko niesatysfakcjonującego  zakupu.

Nasz sklep oferuje także inne urządzenia rehabilitacyjne. Nasza bogata oferta składa się ze sprzętów takich jak:  schodołazy, podnośniki, łóżka rehabilitacyjne, urządzenia do pionizacji, siedziska ortopedyczne oraz wiele funkcjonalnych urządzeń. 

To wszystko znajdziesz w jednym miejscu!

Dlaczego CWI? #1
Błyskawiczna procedura doboru urządzeń rehabilitacyjnych

Dzięki temu, że w CWI zdecydowana większość potrzebnych Ci produktów jest dostępna na miejscu, nie musisz umawiać się z nami na prezentację każdego urządzenia z osobna lub, co gorsze, oczekiwać na dostępny termin przedstawiciela danego producenta. Nasz specjalnie przeszkolony fizjoterapeuta podczas jednej wizyty przetestuje z Tobą wszystkie odpowiednie dla Ciebie modele wózków. Dzięki temu, że w naszym sklepie działa również gabinet lekarski, Twój proces pozyskiwania refundacji lub dotacji na zakup sprzętu znacznie się skróci.

Dlaczego CWI? #2
Największy showroom wózków inwalidzkich w Polsce

ShowRoom CWI to ponad 100 modeli wózków inwalidzkich dostępnych na miejscu. To jedyne tego typu miejsce w Polsce! Tylko w CWI będziesz mógł przetestować niemal wszystkie modele urządzeń od renomowanych producentów i sprawdzić, w jakim będziesz mógł się poruszać z największą swobodą. I najważniejsze: dobrze dobrany wózek pomoże Ci podtrzymać efekt terapeutyczny, co jest szczególnie ważne w przypadku dzieci z niepełnosprawnościami.

Dlaczego CWI? #3
Strefa pomiarów specjalistycznych

W CWI wiemy, jak intymną czynnością jest dobieranie wózka inwalidzkiego przez osobę o ograniczonej sprawności ruchowej. Dlatego stworzyliśmy w naszym sklepie specjalną strefę pomiarów specjalistycznych. Jest to wydzielone pomieszczenie wyposażone w lustro, podnośnik, elementy wyposażenia oraz wszelkie inne niezbędne do wykonania pomiarów akcesoria.

Dlaczego CWI? #4
Strefa przymierzania i testów

Wyposażenie sklepu CWI obejmuje specjalnie przystosowaną strefę przymierzania oraz testów. Kilka rodzajów powierzchni, pochylnia oraz krawężnik to przeszkody, które pozwolą Ci na lepsze przetestowanie wybranego przez Ciebie modelu wózka inwalidzkiego. To kolejna zaleta naszego sklepu, która pozwala nam na realizację naszej misji polegającej na specjalistycznej pomocy osobom o ograniczonej sprawności ruchowej w doborze urządzeń rehabilitacyjnych.

Dlaczego CWI? #5
Sprzedaż ratalna

W CWI  w ciągu 15 minut, bez konieczności opuszczania budynku, zdobędziesz niezbędne finansowanie dla swojego zakupu, który będziesz mógł rozbić na dogodne dla Ciebie raty.

Dlaczego CWI? #6
Dział pozyskiwania środków lub refundacji

W CWI dysponujemy wiedzą o najbardziej aktualnych sposobach pozyskiwania dotacji lub refundacji oraz dofinansowań Z nami unikniesz trudności formalnych a nasz specjalista będzie dociekał dla Ciebie jakie są aktualne zasady zmieniających się programów refundacji oraz dofinansowań w Polsce. Nasi eksperci przeprowadzą Cię przez cały proces zdobywania środków na zakup sprzętu bez zbędnie fatygujących Cię czynności. Wszystkie formalności zostaną wypełnione na miejscu lub telefonicznie.

Dlaczego CWI? #7
Gabinet lekarski

W naszym punkcie funkcjonuje gabinet lekarski, w którym przyjmują różni specjaliści: neurolog, ortopeda oraz lekarz rehabilitacji. Gabinet lekarski w największym w Polsce sklepie oraz showroomie wózków inwalidzkich oznacza koniec trudności z umówieniem wizyty w celu pozyskania wniosków o refundację. Jeśli umawiając się na pomiar wózka w naszym sklepie zaznaczysz, że potrzebujesz również wizyty lekarskiej – to my ją dla Ciebie zorganizujemy. Dzięki temu nie będziesz musiał odwiedzać punktów zewnętrznych.

Dlaczego CWI? #8
Serwis wózków inwalidzkich

Oferta CWI obejmuje również specjalistyczny serwis. W naszym punkcie zorganizujemy Ci wózek zastępczy, a w tym czasie nasz serwisant dokona przeglądu Twojego wózka oraz usunie drobne usterki. A to wszystko podczas jednej wizyty.

Dlaczego CWI? #9
Współpraca z wypożyczalnią sprzętu rehabilitacyjnego

Jeśli zabraknie Ci czasu na testowanie sprzętu podczas wizyty u nas, nic straconego. CWI ściśle współpracuje z wypożyczalnią w której możesz wypożyczyć i zabrać na dłużej wybrany sprzęt żeby móc w pełni przetestować jego funkcjonalność oraz komfort użytkowania.

Jak jeszcze możemy Ci pomóc?

Oferta produktów oraz udogodnień tworzonych przez CWI dynamicznie się rozwija. Nie sposób w kilku zdaniach opisać wszystkiego, co mamy Ci do zaoferowania. Oprócz tego, o czym już wspomnieliśmy, przygotowaliśmy dla Ciebie dodatkowe udogodnienia:

  • W CWI możesz wjechać samochodem do wnętrza sklepu. Dzięki temu, bez względu na panujące warunki atmosferyczne, możesz przetestować niezbędne wyposażenie swojego samochodu.
  • CWI to jedyny sklep z urządzeniami rehabilitacyjnymi, który oferuje dostosowanie samochodu do prowadzenia przez osobę z niepełnosprawnością.
  • W CWI istnieje możliwość doboru sprzętu rehabilitacyjnego pod kontrolą USG.
  • CWI  jest wyposażony w strefę zabaw dla dzieci, w pełni dostosowaną również dla dzieci na wózkach. Podczas doboru sprzętu nie będziesz więc musiał martwić się o swoje pociechy.
  • Na szczególną uwagę w CWI  zasługuje możliwość przetestowania na miejscu najbardziej zaawansowanych urządzeń do likwidacji barier – takich, których nie spotkasz jednocześnie w żadnym innym miejscu w Polsce. Są to między innymi: krzesełko schodowe, platforma schodowa, schodołaz mobilny, podnośnik ścienny, podnośnik sufitowy, podnośnik samochodowy.

Zapraszamy do CWI Lublin!

Nasz sklep jest czynny w godzinach: 9:00 – 17:00 od poniedziałku do piątku
oraz w soboty w godzinach: 10:00 – 14:00.
Zapraszamy do Lublina, ul. Okólna 1.

zalety

Błyskawiczna procedura
doboru urządzeń
rehabilitacyjnych

zalety

Największy showroom
wózków inwalidzkich
w Polsce

zalety

Strefa pomiarowania
specjalistycznego

zalety

Strefa przymierzania
i testów

zalety

Sprzedaż
ratalna

zalety

Dział pozyskiwania
środków
/ refundacji

Darmowe testowanie

Bezpłatne testowanie wózka oraz pomiar
specjalistyczny w CWI Lublin

Zarezerwuj bezpłatnie