CWI Rzeszów

WÓZKI INWALIDZKIE / AKTYWNE / ELEKTRYCZNE / SPACEROWE / DZIECIĘCE / RZESZÓW

Witajcie w Centrum Wózków Inwalidzkich! Jesteśmy miejscem, które powstało, aby pomagać osobom korzystającym z urządzeń rehabilitacyjnych w codziennym życiu. Nasza oferta to największy wybór wózków inwalidzkich w Polsce. Ponadto, służymy kompleksową pomocą w wyborze odpowiedniego asortymentu i dodatkowych produktów rehabilitacyjnych. Chcemy, aby nasze centrum było miejscem, gdzie nasi klienci czują się komfortowo i spokojnie, wiedząc, że mogą liczyć na pełne wsparcie i profesjonalne doradztwo. Zapraszamy do odwiedzenia nas i skorzystania z naszej oferty!

CWI to innowacyjna przestrzeń, która z pewnością spełni nawet największe wymagania najbardziej wymagających klientów. Nasz sklep to miejsce, gdzie możesz w jednym miejscu dopasować wózek inwalidzki i skorzystać z fachowej porady wyspecjalizowanego fizjoterapeuty. Jesteśmy pierwszym sklepem w Polsce, który oferuje takie usługi w jednym miejscu. Ponadto, pomagamy w załatwianiu wszelkich formalności związanych z refundacją lub dotacją. Dzięki nam, możesz mieć pewność, że wybierane przez Ciebie rozwiązanie będzie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie czeka na Was szeroki wachlarz wózków oraz produktów rehabilitacyjnych. Nasza oferta jest tak rozbudowana, że z pewnością znajdziecie tutaj idealny model, który spełni wszystkie Wasze wymagania. Potrzebujecie wsparcia w doborze odpowiedniego wózka? Nic prostszego – chętnie udzielimy Wam porady oraz podpowiemy, na co należy zwrócić uwagę przy wyborze. Przyjdźcie do nas i przetestujcie różne modele, aby dopasować ofertę do swoich potrzeb. Z naszej bogatej gamy produktów z pewnością znajdziecie coś dla siebie. Zapewniamy, że nasz sklep spełni Wasze najśmielsze oczekiwania i sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Rafał Kowalski,
Założyciel CWI

Dlaczego CWI?

Centrum Wózków Inwalidzkich to nie tylko największy showroom wózków inwalidzkich w Polsce, ale także miejsce, gdzie klient może skorzystać z usług pomiarów specjalistycznych oraz testowania wózków na torze przeszkód. Oferujemy również sprzedaż ratalną oraz pomoc w pozyskiwaniu środków i refundacji. Nasz ośrodek zajmuje ponad 800 metrów kwadratowych, co pozwala nam na zapewnienie wszystkim klientom komfortowej przestrzeni, w której mogą bez przeszkód zwiedzać, testować i wybierać najlepsze dla siebie rozwiązania.

CWI to miejsce, w którym masz szansę przetestować ponad 100 różnych wózków w jednym miejscu! Możliwość unikalna, dzięki której nie musisz czekać na sprowadzenie modelu od producenta, aby w końcu stwierdzić, że to nie to, czego szukasz. W sklepie możesz bezpośrednio przetestować każdy z nich i wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Oczywiście, wybór może być trudny, ale dzięki temu, że masz możliwość przetestowania różnych modeli na miejscu, ryzyko zakupu wózka, który nie spełni Twoich potrzeb, jest niemalże niemożliwe. Zdecyduj się na wizytę w sklepie CWI, a na pewno znajdziesz idealny wózek dla siebie lub bliskiej Ci osoby.

Mamy również inne środki rehabilitacyjne w naszym sklepie. Nasza szeroka oferta obejmuje takie urządzenia jak podnośniki, schodołazy, łóżka do rehabilitacji, urządzenia do pionizacji, siedziska ortopedyczne oraz wiele innych.

A to wszystko w jednym miejscu!

Dlaczego CWI? #1
Błyskawiczna procedura doboru urządzeń rehabilitacyjnych

Dzięki temu, że w CWI zdecydowana większość potrzebnych Ci produktów jest dostępna na miejscu, nie musisz umawiać się z nami na prezentację każdego urządzenia z osobna lub, co gorsze, oczekiwać na dostępny termin przedstawiciela danego producenta. Nasz specjalnie przeszkolony fizjoterapeuta podczas jednej wizyty przetestuje z Tobą wszystkie odpowiednie dla Ciebie modele wózków. Dzięki temu, że w naszym sklepie działa również gabinet lekarski, Twój proces pozyskiwania refundacji lub dotacji na zakup sprzętu znacznie się skróci.

Dlaczego CWI? #2
Największy showroom wózków inwalidzkich w Polsce

ShowRoom CWI to ponad 100 modeli wózków inwalidzkich dostępnych na miejscu. To jedyne tego typu miejsce w Polsce! Tylko w CWI będziesz mógł przetestować niemal wszystkie modele urządzeń od renomowanych producentów i sprawdzić, w jakim będziesz mógł się poruszać z największą swobodą. I najważniejsze: dobrze dobrany wózek pomoże Ci podtrzymać efekt terapeutyczny, co jest szczególnie ważne w przypadku dzieci z niepełnosprawnościami.

Dlaczego CWI? #3
Strefa pomiarów specjalistycznych

W CWI wiemy, jak intymną czynnością jest dobieranie wózka inwalidzkiego przez osobę o ograniczonej sprawności ruchowej. Dlatego stworzyliśmy w naszym sklepie specjalną strefę pomiarów specjalistycznych. Jest to wydzielone pomieszczenie wyposażone w lustro, podnośnik, elementy wyposażenia oraz wszelkie inne niezbędne do wykonania pomiarów akcesoria.

Dlaczego CWI? #4
Strefa przymierzania i testów

Wyposażenie sklepu CWI obejmuje specjalnie przystosowaną strefę przymierzania oraz testów. Kilka rodzajów powierzchni, pochylnia oraz krawężnik to przeszkody, które pozwolą Ci na lepsze przetestowanie wybranego przez Ciebie modelu wózka inwalidzkiego. To kolejna zaleta naszego sklepu, która pozwala nam na realizację naszej misji polegającej na specjalistycznej pomocy osobom o ograniczonej sprawności ruchowej w doborze urządzeń rehabilitacyjnych.

Dlaczego CWI? #5
Sprzedaż ratalna

W CWI  w ciągu 15 minut, bez konieczności opuszczania budynku, zdobędziesz niezbędne finansowanie dla swojego zakupu, który będziesz mógł rozbić na dogodne dla Ciebie raty.

Dlaczego CWI? #6
Dział pozyskiwania środków lub refundacji

W CWI dysponujemy wiedzą o najbardziej aktualnych sposobach pozyskiwania dotacji lub refundacji oraz dofinansowań Z nami unikniesz trudności formalnych a nasz specjalista będzie dociekał dla Ciebie jakie są aktualne zasady zmieniających się programów refundacji oraz dofinansowań w Polsce. Nasi eksperci przeprowadzą Cię przez cały proces zdobywania środków na zakup sprzętu bez zbędnie fatygujących Cię czynności. Wszystkie formalności zostaną wypełnione na miejscu lub telefonicznie.

Dlaczego CWI? #7
Gabinet lekarski

W naszym punkcie funkcjonuje gabinet lekarski, w którym przyjmują różni specjaliści: neurolog, ortopeda oraz lekarz rehabilitacji. Gabinet lekarski w największym w Polsce sklepie oraz showroomie wózków inwalidzkich oznacza koniec trudności z umówieniem wizyty w celu pozyskania wniosków o refundację. Jeśli umawiając się na pomiar wózka w naszym sklepie zaznaczysz, że potrzebujesz również wizyty lekarskiej – to my ją dla Ciebie zorganizujemy. Dzięki temu nie będziesz musiał odwiedzać punktów zewnętrznych.

Dlaczego CWI? #8
Serwis wózków inwalidzkich

Oferta CWI obejmuje również specjalistyczny serwis. W naszym punkcie zorganizujemy Ci wózek zastępczy, a w tym czasie nasz serwisant dokona przeglądu Twojego wózka oraz usunie drobne usterki. A to wszystko podczas jednej wizyty.

Dlaczego CWI? #9
Współpraca z wypożyczalnią sprzętu rehabilitacyjnego

Jeśli zabraknie Ci czasu na testowanie sprzętu podczas wizyty u nas, nic straconego. CWI ściśle współpracuje z wypożyczalnią w której możesz wypożyczyć i zabrać na dłużej wybrany sprzęt żeby móc w pełni przetestować jego funkcjonalność oraz komfort użytkowania.

Jak jeszcze możemy Ci pomóc?

Oferta produktów oraz udogodnień tworzonych przez CWI dynamicznie się rozwija. Nie sposób w kilku zdaniach opisać wszystkiego, co mamy Ci do zaoferowania. Oprócz tego, o czym już wspomnieliśmy, przygotowaliśmy dla Ciebie dodatkowe udogodnienia:

  • W CWI możesz wjechać samochodem do wnętrza sklepu. Dzięki temu, bez względu na panujące warunki atmosferyczne, możesz przetestować niezbędne wyposażenie swojego samochodu.
  • CWI to jedyny sklep z urządzeniami rehabilitacyjnymi, który oferuje dostosowanie samochodu do prowadzenia przez osobę z niepełnosprawnością.
  • W CWI istnieje możliwość doboru sprzętu rehabilitacyjnego pod kontrolą USG.
  • CWI  jest wyposażony w strefę zabaw dla dzieci, w pełni dostosowaną również dla dzieci na wózkach. Podczas doboru sprzętu nie będziesz więc musiał martwić się o swoje pociechy.
  • Na szczególną uwagę w CWI  zasługuje możliwość przetestowania na miejscu najbardziej zaawansowanych urządzeń do likwidacji barier – takich, których nie spotkasz jednocześnie w żadnym innym miejscu w Polsce. Są to między innymi: krzesełko schodowe, platforma schodowa, schodołaz mobilny, podnośnik ścienny, podnośnik sufitowy, podnośnik samochodowy.

Zapraszamy do CWI Lublin!

Nasz sklep jest czynny w godzinach: 9:00 – 17:00 od poniedziałku do piątku
oraz w soboty w godzinach: 10:00 – 14:00.
Zapraszamy do Lublina, ul. Okólna 1.

zalety

Błyskawiczna procedura
doboru urządzeń
rehabilitacyjnych

zalety

Największy showroom
wózków inwalidzkich
w Polsce

zalety

Strefa pomiarowania
specjalistycznego

zalety

Strefa przymierzania
i testów

zalety

Sprzedaż
ratalna

zalety

Dział pozyskiwania
środków
/ refundacji

Darmowe testowanie

Bezpłatne testowanie wózka oraz pomiar
specjalistyczny w CWI Lublin

Zarezerwuj bezpłatnie