CWI Zamość

WÓZKI INWALIDZKIE / AKTYWNE / ELEKTRYCZNE / SPACEROWE / DZIECIĘCE / ZAMOŚĆ

 

Witamy serdecznie w Centrum Wózków Inwalidzkich! Nasza placówka powstała, by pomóc osobom korzystającym z urządzeń rehabilitacyjnych w codziennym funkcjonowaniu. W naszej ofercie znajduje się największy w Polsce wybór wózków inwalidzkich, ale to nie wszystko. W kompleksowy sposób dobieramy dodatkowe urządzenia i produkty rehabilitacyjne, by dostarczyć naszym klientom dokładnie to, czego potrzebują. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i poczuj, jak wiele możemy dla Ciebie zrobić.

CWI to nie tylko sklep, ale przede wszystkim innowacyjna przestrzeń, w której to klienci od pierwszej chwili czują się wyjątkowo. Oferujemy nie tylko fantastyczny wybór wózków inwalidzkich, ale także kompetentne doradztwo ze strony specjalisty – fizjoterapeuty. Dzięki temu, możesz bez obaw wybrać sprzęt, który najlepiej dopasuje się do Twoich potrzeb. A to nie wszystko! W naszym sklepie uzyskasz również pełną pomoc w kwestii uregulowania wszelkich formalności związanych z pozyskiwaniem refundacji lub dotacji. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu nasz sklep jest najlepszym miejscem dla najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie czeka na Ciebie bogata oferta wózków oraz produktów rehabilitacyjnych. Oferujemy wiele różnych modeli, które pozwolą Ci na dokładne porównanie oraz wybór wózka, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Nasz zespół jest gotowy służyć fachową radą i pomóc w doborze sprzętu, który zaspokoi Twoje wymagania.

Jeśli potrzebujesz wózka inwalidzkiego lub sprzętu ortopedycznego, to w naszym sklepie na pewno znajdziesz to czego szukasz! Oferujemy szeroki wybór różnego rodzaju wózków, w tym elektryczne, manualne i składane. Nasz zespół jest bardzo przyjazny i w każdej chwili gotowy, by Ci pomóc wybrać wózek, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. W sklepie dostępne są również kule, łóżka rehabilitacyjne, protezy i wiele innych rodzajów sprzętu ortopedycznego. Naszym celem jest zapewnienie Ci jak najlepszej jakości życia i niezależności, dlatego zapraszamy Cię do odwiedzenia nas w celu uzyskania fachowych porad i pełni zadowolenia z zakupów.

Rafał Kowalski,
Założyciel CWI

Dlaczego CWI?

Prezentujemy największy showroom wózków inwalidzkich w Polsce. Znajdziesz tu strefę pomiarów specjalistycznych, strefę testowania oraz tor przeszkód. Ponadto oferujemy sprzedaż ratalną, a co więcej dział pozyskiwania środków i refundacji. To tylko niektóre z obszarów działalności liczącej ponad 800m2 lubelskiego Centrum Wózków Inwalidzkich.

CWI oferuje ponad 100 różnych wózków! Dzięki temu nasi klienci mogą  przetestować wiele modeli na miejscu, bez konieczności oczekiwania na sprowadzenie ich od producenta. Szeroki wybór urządzeń i możliwość przetestowania sprzętu na miejscu sprawia, że ryzyko zakupienia niewłaściwego produktu spada do minimum.

W CWI znajdziesz również inne urządzenia rehabilitacyjne, między innymi schodołazy, podnośniki, łóżka rehabilitacyjne, siedziska ortopedyczne, urządzenia do pionizacji oraz wiele innych.

To wszystko znajdziesz w jednym miejscu!

Dlaczego CWI? #1
Błyskawiczna procedura doboru urządzeń rehabilitacyjnych

Dzięki temu, że w CWI zdecydowana większość potrzebnych Ci produktów jest dostępna na miejscu, nie musisz umawiać się z nami na prezentację każdego urządzenia z osobna lub, co gorsze, oczekiwać na dostępny termin przedstawiciela danego producenta. Nasz specjalnie przeszkolony fizjoterapeuta podczas jednej wizyty przetestuje z Tobą wszystkie odpowiednie dla Ciebie modele wózków. Dzięki temu, że w naszym sklepie działa również gabinet lekarski, Twój proces pozyskiwania refundacji lub dotacji na zakup sprzętu znacznie się skróci.

Dlaczego CWI? #2
Największy showroom wózków inwalidzkich w Polsce

ShowRoom CWI to ponad 100 modeli wózków inwalidzkich dostępnych na miejscu. To jedyne tego typu miejsce w Polsce! Tylko w CWI będziesz mógł przetestować niemal wszystkie modele urządzeń od renomowanych producentów i sprawdzić, w jakim będziesz mógł się poruszać z największą swobodą. I najważniejsze: dobrze dobrany wózek pomoże Ci podtrzymać efekt terapeutyczny, co jest szczególnie ważne w przypadku dzieci z niepełnosprawnościami.

Dlaczego CWI? #3
Strefa pomiarów specjalistycznych

W CWI wiemy, jak intymną czynnością jest dobieranie wózka inwalidzkiego przez osobę o ograniczonej sprawności ruchowej. Dlatego stworzyliśmy w naszym sklepie specjalną strefę pomiarów specjalistycznych. Jest to wydzielone pomieszczenie wyposażone w lustro, podnośnik, elementy wyposażenia oraz wszelkie inne niezbędne do wykonania pomiarów akcesoria.

Dlaczego CWI? #4
Strefa przymierzania i testów

Wyposażenie sklepu CWI obejmuje specjalnie przystosowaną strefę przymierzania oraz testów. Kilka rodzajów powierzchni, pochylnia oraz krawężnik to przeszkody, które pozwolą Ci na lepsze przetestowanie wybranego przez Ciebie modelu wózka inwalidzkiego. To kolejna zaleta naszego sklepu, która pozwala nam na realizację naszej misji polegającej na specjalistycznej pomocy osobom o ograniczonej sprawności ruchowej w doborze urządzeń rehabilitacyjnych.

Dlaczego CWI? #5
Sprzedaż ratalna

W CWI  w ciągu 15 minut, bez konieczności opuszczania budynku, zdobędziesz niezbędne finansowanie dla swojego zakupu, który będziesz mógł rozbić na dogodne dla Ciebie raty.

Dlaczego CWI? #6
Dział pozyskiwania środków lub refundacji

W CWI dysponujemy wiedzą o najbardziej aktualnych sposobach pozyskiwania dotacji lub refundacji oraz dofinansowań Z nami unikniesz trudności formalnych a nasz specjalista będzie dociekał dla Ciebie jakie są aktualne zasady zmieniających się programów refundacji oraz dofinansowań w Polsce. Nasi eksperci przeprowadzą Cię przez cały proces zdobywania środków na zakup sprzętu bez zbędnie fatygujących Cię czynności. Wszystkie formalności zostaną wypełnione na miejscu lub telefonicznie.

Dlaczego CWI? #7
Gabinet lekarski

W naszym punkcie funkcjonuje gabinet lekarski, w którym przyjmują różni specjaliści: neurolog, ortopeda oraz lekarz rehabilitacji. Gabinet lekarski w największym w Polsce sklepie oraz showroomie wózków inwalidzkich oznacza koniec trudności z umówieniem wizyty w celu pozyskania wniosków o refundację. Jeśli umawiając się na pomiar wózka w naszym sklepie zaznaczysz, że potrzebujesz również wizyty lekarskiej – to my ją dla Ciebie zorganizujemy. Dzięki temu nie będziesz musiał odwiedzać punktów zewnętrznych.

Dlaczego CWI? #8
Serwis wózków inwalidzkich

Oferta CWI obejmuje również specjalistyczny serwis. W naszym punkcie zorganizujemy Ci wózek zastępczy, a w tym czasie nasz serwisant dokona przeglądu Twojego wózka oraz usunie drobne usterki. A to wszystko podczas jednej wizyty.

Dlaczego CWI? #9
Współpraca z wypożyczalnią sprzętu rehabilitacyjnego

Jeśli zabraknie Ci czasu na testowanie sprzętu podczas wizyty u nas, nic straconego. CWI ściśle współpracuje z wypożyczalnią w której możesz wypożyczyć i zabrać na dłużej wybrany sprzęt żeby móc w pełni przetestować jego funkcjonalność oraz komfort użytkowania.

Jak jeszcze możemy Ci pomóc?

Oferta produktów oraz udogodnień tworzonych przez CWI dynamicznie się rozwija. Nie sposób w kilku zdaniach opisać wszystkiego, co mamy Ci do zaoferowania. Oprócz tego, o czym już wspomnieliśmy, przygotowaliśmy dla Ciebie dodatkowe udogodnienia:

  • W CWI możesz wjechać samochodem do wnętrza sklepu. Dzięki temu, bez względu na panujące warunki atmosferyczne, możesz przetestować niezbędne wyposażenie swojego samochodu.
  • CWI to jedyny sklep z urządzeniami rehabilitacyjnymi, który oferuje dostosowanie samochodu do prowadzenia przez osobę z niepełnosprawnością.
  • W CWI istnieje możliwość doboru sprzętu rehabilitacyjnego pod kontrolą USG.
  • CWI  jest wyposażony w strefę zabaw dla dzieci, w pełni dostosowaną również dla dzieci na wózkach. Podczas doboru sprzętu nie będziesz więc musiał martwić się o swoje pociechy.
  • Na szczególną uwagę w CWI  zasługuje możliwość przetestowania na miejscu najbardziej zaawansowanych urządzeń do likwidacji barier – takich, których nie spotkasz jednocześnie w żadnym innym miejscu w Polsce. Są to między innymi: krzesełko schodowe, platforma schodowa, schodołaz mobilny, podnośnik ścienny, podnośnik sufitowy, podnośnik samochodowy.

Zapraszamy do CWI Lublin!

Nasz sklep jest czynny w godzinach: 9:00 – 17:00 od poniedziałku do piątku
oraz w soboty w godzinach: 10:00 – 14:00.
Zapraszamy do Lublina, ul. Okólna 1.

zalety

Błyskawiczna procedura
doboru urządzeń
rehabilitacyjnych

zalety

Największy showroom
wózków inwalidzkich
w Polsce

zalety

Strefa pomiarowania
specjalistycznego

zalety

Strefa przymierzania
i testów

zalety

Sprzedaż
ratalna

zalety

Dział pozyskiwania
środków
/ refundacji

Darmowe testowanie

Bezpłatne testowanie wózka oraz pomiar
specjalistyczny w CWI Lublin

Zarezerwuj bezpłatnie