Cześć, Społeczności Wózków Inwalidzkich!

Dziś chciałbym podzielić się z Wami inspirującymi myślami na temat wózków inwalidzkich i podkreślić, jak wiele możliwości otwierają one przed nami. Wózki inwalidzkie są znacznie więcej niż tylko narzędziem mobilności – są to środki do osiągania niezależności, realizowania pasji i uczestnictwa w różnorodnych dziedzinach życia.

  1. Mobilność bez granic: Wózki inwalidzkie umożliwiają osobom z różnymi rodzajami niepełnosprawności poruszanie się swobodnie i aktywne uczestnictwo w społeczeństwie. Dzięki nim przekraczamy fizyczne ograniczenia i odkrywamy nowe miejsca.
  2. Sport i rekreacja: Wózki inwalidzkie stały się nieodłącznym elementem sportów dla osób niepełnosprawnych. Od koszykówki na wózkach po jeździectwo, te aktywności nie tylko promują zdrowy tryb życia, ale również integrują społeczność osób z różnymi potrzebami.
  3. Praca i edukacja: Coraz więcej osób korzysta z wózków inwalidzkich w miejscu pracy i uczelniach. Dostosowane przestrzenie i technologie sprawiają, że edukacja i kariera stają się bardziej dostępne dla wszystkich.
  4. Twórczość i sztuka: Wózki inwalidzkie są źródłem inspiracji dla art
zalety

Błyskawiczna procedura
doboru urządzeń
rehabilitacyjnych

zalety

Największy showroom
wózków inwalidzkich
w Polsce

zalety

Strefa pomiarowania
specjalistycznego

zalety

Strefa przymierzania
i testów

zalety

Sprzedaż
ratalna

zalety

Dział pozyskiwania
środków
/ refundacji

Darmowe testowanie

Bezpłatne testowanie wózka oraz pomiar
specjalistyczny w CWI Lublin

Zarezerwuj bezpłatnie