CWI Transport

Czy wyobrażasz sobie, że nie możesz samodzielnie wyjść z własnego mieszkania?

Niestety ok. 50% niepełnosprawnych codziennie zmaga się z tym problemem. Brak możliwości aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym, a często i zawodowym ma znaczący wpływ na poczucie własnej wartości . Nie musi tak być!

Proces pozyskania szytego na miarę wózka inwalidzkiego wiązał się do tej pory z koniecznością odwiedzenia wielu różnych instytucji. Sam jego dobór odbywał się w domu, gdzie nie mogliśmy go w pełni przetestować, nie mieliśmy możliwości wyboru oraz często oczekiwanie na prezentacje w domu wydłużało się do tygodni. Wtedy powstał pomysł na stworzenie jedynego w swoim rodzaju showroom-u z możliwością szerokiego wyboru sprzętu rehabilitacyjnego.

 

CWI to miejsce jedyne w swoim rodzaju, w którym wszystkie te niezbędne procesy, które trwały dotychczas tygodnie, a nawet miesiące teraz wykonywane są w trakcie jednego dnia.

Kiedy myśleliśmy jednak nad stworzeniem tego miejsca, nie dawała nam spokoju myśl co z osobami, które nie mają możliwości dotarcia do nas. Wtedy powstała myśl, że jedynym rozwiązaniem będzie wprowadzenie usługi CWI transport.

CWI Transport to specjalny, przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych bus, który umożliwia jednorazowo przewóz 4 osób na wózkach wraz z osobami towarzyszącymi.

Bus wyposażony jest w windę, dzięki której w komfortowy sposób znajdziesz się w środku oraz wszelkie systemy zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa pasażerom.

CWI Transport to również usługa kompleksowa. Oprócz przyjazdu po osobę, która chciałaby skorzystać z zaproponowanego przez nas rozwiązania oferujemy również pomoc w wyjściu z domu. Nie straszne nam są sytuacje, kiedy brakuje windy albo gdy osoba nie posiada jeszcze żadnego wózka, a ma problem z poruszaniem się. Oprócz transportu zadbamy również o ewentualny sprzęt zastępczy, podnośnik czy urządzenie do transportu po schodach, a to wszystko z pomocą naszego asystenta, dzięki któremu możemy być całkowicie niezależni od sąsiadów czy rodziny.

 

Dla nas najważniejszy jest drugi człowiek i jego potrzeby dlatego też szukamy rozwiązań, które ułatwią osobom niepełnosprawnym prawidłowe funkcjonowanie w społeczeństwie.

CWI Transport w 100% spełnia założone przez nas kryteria pojazdu w pełni bezpiecznego z gwarancją komfortu.

 

Zadzwoń i umów się na przejazd

81 462 28 08

Usługa CWI Transport jest o 63% tańsza od średniej ceny usług lubelskich firm transportowych.
*Test został przeprowadzony na trasie LUBLIN – CHEŁM – LUBLIN (z przerwą) -CHEŁM – LUBLIN.

zalety

Błyskawiczna procedura
doboru urządzeń
rehabilitacyjnych

zalety

Największy showroom
wózków inwalidzkich
w Polsce

zalety

Strefa pomiarowania
specjalistycznego

zalety

Strefa przymierzania
i testów

zalety

Sprzedaż
ratalna

zalety

Dział pozyskiwania
środków
/ refundacji

Darmowe testowanie

Bezpłatne testowanie wózka oraz pomiar
specjalistyczny w CWI Lublin

Zarezerwuj bezpłatnie