CWI Lublin

Największy showroom wózków inwalidzkich w Polsce.
Strefa pomiarów specjalistycznych.
Strefa przymierzania i testów.
Sprzedaż ratalna.
Dział pozyskiwania środków i refundacji.
To tylko wybrane obszary działalności liczącego ponad 800m2 lubelskiego Centrum Wózków Inwalidzkich.

Nasza oferta to przede wszystkim największy wybór wózków inwalidzkich oraz kompleksowo dobrany asortyment wszystkich niezbędnych urządzeń oraz produktów rehabilitacyjnych.

CWI to pierwsze w Polsce miejsce, w którym podczas jednej wizyty dobierzesz wózek inwalidzki do swoich potrzeb, uregulujesz wszelkie formalności związane z pozyskiwaniem refundacji lub dotacji oraz skorzystasz z pomocy wyspecjalizowanego fizjoterapeuty, który w fachowy sposób pomoże Ci przetestować wybrane modele wózków.
CWI Lublin ma na stanie ponad 100 różnych wózków, dzięki czemu nasi klienci mogą podczas jednej wizyty przetestować wiele modeli na miejscu, bez zbędnego oczekiwania na sprowadzenie ich od producenta. Tak ogromny showroom w CWI Lublin sprawia, że ryzyko zakupu produktu, który nie spełni Twoich oczekiwań, jest absolutnie minimalne. Prawdopodobnie jeszcze tego samego dnia wyjedziesz od nas ze sprzętem, jakiego potrzebujesz!

W naszym sklepie nie brakuje również innych urządzeń rehabilitacyjnych. Nasza bogata oferta obejmuje sprzęty takie jak podnośniki, schodołazy, łóżka rehabilitacyjne, urządzenia do pionizacji, siedziska ortopedyczne oraz wiele, wiele innych.

A to wszystko w jednym miejscu! Z uwagi na ogromne rozmiary sklepu oraz dużą dostępność produktów klienci nazywają nas „Decathlonem dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej”. Ciężko się z tym nie zgodzić!
  • Gallery
  • Gallery
  • Gallery

CWI to największy w Polsce sklep oraz showroom wózków inwalidzkich

zalety
Błyskawiczna procedura doboru urządzeń rehabilitacyjnych

Dzięki temu, że w CWI Lublin zdecydowana większość potrzebnych Ci produktów jest dostępna na miejscu, nie musisz umawiać się z nami na prezentację każdego urządzenia z osobna lub, co gorsze, oczekiwać na dostępny termin przedstawiciela danego producenta. Nasz specjalnie przeszkolony fizjoterapeuta podczas jednej wizyty przetestuje z Tobą wszystkie odpowiednie dla Ciebie modele wózków. Dzięki temu, że w naszym sklepie działa również gabinet lekarski, Twój proces pozyskiwania refundacji lub dotacji na zakup sprzętu znacznie się skróci.

zalety
Największy showroom wózków inwalidzkich w Polsce

CWI Lublin to ponad 100 modeli wózków inwalidzkich dostępnych na miejscu. To jedyne tego typu miejsce w Polsce! Tylko w CWI będziesz mógł przetestować niemal wszystkie modele urządzeń od renomowanych producentów i sprawdzić, w jakim będziesz mógł się poruszać z największą swobodą. I najważniejsze: dobrze dobrany wózek pomoże Ci podtrzymać efekt terapeutyczny, co jest szczególnie ważne w przypadku dzieci z niepełnosprawnościami.

zalety
Strefa pomiarów specjalistycznych

W CWI wiemy, jak intymną czynnością jest dobieranie wózka inwalidzkiego przez osobę o ograniczonej sprawności ruchowej. Dlatego stworzyliśmy w naszym sklepie specjalną strefę pomiarów specjalistycznych. Jest to wydzielone pomieszczenie wyposażone w podnośnik oraz wszelkie inne niezbędne do wykonania pomiarów akcesoria.

zalety
Strefa przymierzania i testów

Wyposażenie sklepu CWI Lublin obejmuje specjalnie przystosowaną strefę przymierzania oraz testów. Kilka rodzajów powierzchni, pochylnia oraz krawężnik to tylko wybrane przeszkody, które pozwolą Ci na lepsze przetestowanie wybranego przez Ciebie modelu wózka inwalidzkiego. To kolejna zaleta naszego sklepu, która pozwala nam na realizację naszej misji polegającej na specjalistycznej pomocy osobom o ograniczonej sprawności ruchowej w doborze urządzeń rehabilitacyjnych.

zalety
Sprzedaż ratalna

W CWI Lublin w ciągu 15 minut, bez konieczności opuszczania budynku, zdobędziesz niezbędne finansowanie dla swojego zakupu, który będziesz mógł rozbić na dogodne dla Ciebie raty.

zalety
Dział pozyskiwania środków lub refundacji

W CWI dysponujemy wiedzą o najbardziej aktualnych sposobach pozyskiwania dotacji lub refundacji oraz dofinansowań. U nas nie ma mowy o trudności formalnych, dezinformacji oraz wielokrotnych wizytach w instytucjach udzielających świadczeń. Nasi eksperci przeprowadzą Cię przez cały proces zdobywania środków na zakup sprzętu bez zbędnie fatygujących Cię czynności. Wszystkie formalności zostaną wypełnione na miejscu lub telefonicznie.

zalety
Gabinet lekarski

W naszym punkcie funkcjonuje kilka gabinetów lekarskich, w których przyjmują różni specjaliści: neurolog, ortopeda oraz lekarz rehabilitacji. Gabinet lekarski w największym w Polsce sklepie oraz showroomie wózków inwalidzkich oznacza koniec trudności z umówieniem wizyty w celu pozyskania wniosków o refundacje. Umawiając się na pomiar wózka w naszym sklepie, od razu będziesz mógł odbyć wizytę lekarską, dzięki czemu nie będziesz już musiał odwiedzać punktów zewnętrznych.

zalety
Serwis wózków inwalidzkich

Oferta CWI Lublin obejmuje również specjalistyczny serwis wózków inwalidzkich. Aby móc skorzystać z usług naszego przeszkolonego serwisanta, należy uprzednio umówić się na wizytę w celu dokonania przeglądu Twojego sprzętu.

zalety
Wypożyczalnia

W CWI Lublin istnieje możliwość wynajęcia wybranych urządzeń rehabilitacyjnych. Oprócz tego, że wypożyczenie drogiego sprzętu rehabilitacyjnego to znaczna oszczędność, jest to również sposób na przetestowanie funkcjonalności oraz komfortu użytkowania urządzenia przed zakupem. Za tę opcję nasi klienci szczególnie cenią markę CWI.

Jak jeszcze możemy Ci pomóc?

Oferta produktów oraz udogodnień tworzonych przez CWI Lublin dynamicznie się rozwija. Nie sposób w kilku zdaniach opisać wszystkiego, co mamy Ci do zaoferowania. Oprócz tego, o czym już wspomnieliśmy, przygotowaliśmy dla Ciebie dodatkowe udogodnienia:

  • W CWI Lublin możesz wjechać samochodem do wnętrza sklepu. Dzięki temu, bez względu na panujące warunki atmosferyczne, możesz przetestować niezbędne wyposażenie swojego samochodu.
  • CWI Lublin to jedyny sklep z urządzeniami rehabilitacyjnymi, który oferuje dostosowanie samochodu do prowadzenia przez osobę z niepełnosprawnością.
  • W CWI istnieje możliwość doboru sprzętu rehabilitacyjnego pod kontrolą USG.
  • CWI Lublin jest wyposażony w strefę zabaw dla dzieci, w pełni dostosowaną również dla dzieci na wózkach. Podczas doboru sprzętu nie będziesz więc musiał martwić się o swoje pociechy.
  • Na szczególną uwagę w CWI Lublin zasługuje możliwość przetestowania na miejscu najbardziej zaawansowanych urządzeń do likwidacji barier – takich, których nie spotkasz w żadnych innym sklepie w Polsce. Są to między innymi: krzesełko schodowe, platforma schodowa, schodołaz mobilny, podnośnik ścienny, podnośnik sufitowy, podnośnik samochodowy.

Zapraszamy do CWI Lublin!

Nasz sklep jest czynny w godzinach: 8:00 18:00 od poniedziałku do piątku oraz w soboty w godzinach: 10:00 – 14:00. Zapraszamy do Lublina, ul. Tysiąclecia.

Darmowe testowanie

Bezpłatne testowanie wózka oraz pomiar
specjalistyczny w CWI Lublin

Zarezerwuj bezpłatnie