FizjoManager

Konsultacje z FizjoManagerem – Twój Przewodnik w Trudnej Rzeczywistości 

 

Czy jesteś rodzicem dziecka z niepełnosprawnością ruchową?
Czy doświadczyłeś nieszczęśliwego wypadku, który odmienił Twoje życie na zawsze?
Czy czujesz się zagubiony w labiryncie leczenia, nie wiesz od czego zacząć, gdzie szukać pomocy ani do jakiego lekarza się udać?
Może masz dość sprzecznych diagnoz i długiego oczekiwania na wizytę specjalisty?

Rozumiemy to doskonale dlatego też wprowadziliśmy nową usługę – Konsultacje z FizjoManagerem, który stanie się Twoim przewodnikiem w tej trudnej rzeczywistości.

 

Dlaczego warto skorzystać z naszej usługi? 

 

Pełna diagnoza i opis stanu zdrowia: Na podstawie Twojej dotychczasowej dokumentacji medycznej i oceny funkcjonalnej otrzymasz pełną diagnozę oraz opis Twojego stanu zdrowia, tak aby kolejni lekarze specjaliści mieli pełny, uporządkowany i zgodny obraz Twojego stanu klinicznego.

 

Spersonalizowane zalecenia: Dostaniesz spersonalizowane zalecenia dotyczące dalszych badań oraz wizyt u innych specjalistów, dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

 

Zalecenia dotyczące sprzętu i zaopatrzenia ortopedycznego: Dowiesz się, jaki sprzęt i zaopatrzenie ortopedyczne są niezbędne w Twoim przypadku, abyś mógł poprawić swój komfort życia i nie pogarszać swojego stanu zdrowia.

 

Rekomendacje do najlepszych specjalistów: Otrzymasz rekomendacje do najlepszych specjalistów w danej dziedzinie, sprawdzonych i godnych zaufania.

 

Wsparcie i zrozumienie: Zyskasz wsparcie, zrozumienie i odpowiedzi na nurtujące pytania, dzięki konsultacjom z fizjoManagerem, który wyznaczy ścieżkę jaką należy podążać, aby odnaleźć się w nowej, trudnej sytuacji.

 

Konsultacje odbywają się w siedzibie CWI – Stacyjka u wykwalifikowanego fizjoterapeuty Tomasza Dyńca. Obowiązują zapisy przez Biuro Obsługi Klienta pod numerem telefonu ☎️ 814 622 808, a koszt konsultacji wynosi 350 zł.

 

Tomasz Dyniec to doświadczony fizjoterapeuta, specjalista w terapii za pomocą kombinezonów Exopulse Mollii Suit, założyciel Stacyjki – gabinetów fizjoterapeutycznych dla dzieci z niepełnosprawnością ruchową. Jego pasją są dzieci i praca z nimi. W swojej pracy stosuje różnorodne metody systemu ćwiczeń co sprawia, że zajęcia nie kojarzą się z monotonnym obowiązkiem, a wręcz przeciwnie.

zalety

Błyskawiczna procedura
doboru urządzeń
rehabilitacyjnych

zalety

Największy showroom
wózków inwalidzkich
w Polsce

zalety

Strefa pomiarowania
specjalistycznego

zalety

Strefa przymierzania
i testów

zalety

Sprzedaż
ratalna

zalety

Dział pozyskiwania
środków
/ refundacji

Darmowe testowanie

Bezpłatne testowanie wózka oraz pomiar
specjalistyczny w CWI Lublin

Zarezerwuj bezpłatnie