Elektryczne

Showing 1–12 of 82 results

Wózki inwalidzkie elektryczne

Dla osób pragnących poczuć prawdziwą swobodę polecamy ogromny wybór wózków inwalidzkich o napędzie elektrycznym oraz skuterów. Posiadamy w swojej ofercie między innymi kompletnie wyjątkowy model skutera elektrycznego o nazwie Gatsby. Jego niecodzienność polega na unikalnej stylistyce, która przypomina legendarnego Forda T produkowanego na początku XX wieku. Z wielką radością informujemy, że jesteśmy jedynymi dystrybutorami tego wózka na rynku Polskim.

Posiadamy ponadto skuter inwalidzki składany, który gabarytami transportowymi przypomina walizkę podróżną. Uzupełnieniem oferty wózków elektrycznych składanych, są wózki silnikowe ważące zaledwie 25kg i składające się w czasie około 1 sekundy. Produkty te cieszą się ogromną popularnością w stanach zjednoczonych oraz w Europie zachodniej, zarówno wśród osób niepełnosprawnych jak i tych których wiek nie pozwala na pokonywanie dłuższych dystansów piechotą. Ich gabaryty, łatwość składania i waga sprawiają, że jest to produkt idealny m.in. dla osób kochających podróże.

Dla czego warto u nas wybrać wózek inwalidzki elektryczny?

W naszym asortymencie znajduje się wiele różnych wózków inwalidzkich elektrycznych. W razie problemów z wybraniem, zachęcamy do kontaktu z naszym sklepem – nasz zespół jest doświadczony i z przyjemnością pomoże w wyborze i dopasowaniu odpowiedniego modelu. Elektryczne wozki dla niepelnosprawnych – duży wybór, zapraszamy.

Skutery inwalidzkie

Skuter medyczny, inwalidzki to pojazd elektryczny, który umożliwia swobodne i samodzielne poruszanie się osobom niepełnosprawnym, starszym, czy chorym na inne choroby. To doskonała alternatywa dla wózka inwalidzkiego (nie wymaga użycia siły rąk). Skutery inwalidzkie pozwalają na niezależne podróżowanie i odkrywanie świata poza własnym domem. Istnieje wiele różnych typów skuterów inwalidzkich, dlatego ważne jest, aby przed zakupem zrobić rozeznanie, a przede wszystkim zwrócić uwagę na własne potrzeby. Niektóre skutery inwalidzkie są przeznaczone tylko do użytku wewnątrz pomieszczeń, podczas gdy inne są wykonane zarówno do użytku wewnątrz, jak i na zewnątrz. Jeśli planujesz używać skutera na zewnątrz, upewnij się, że jest on odporny na warunki atmosferyczne i ma solidną konstrukcję. Dodatkowo, przed zakupem należy sprawdzić limit wagi. Nie wszystkie skutery inwalidzkie mogą przenosić duże obciążenia.

Inwalidzki skuter elektryczny – pomożemy wam dobrać.

Kupując skuter na wózek inwalidzki, pamiętaj o porównaniu cen i funkcji. Niektóre modele są wyposażone w światła, klaksony i wiele innych funkcji, które znacznie ułatwiają korzystanie z nich. Ważne, aby konkretny skuter inwalidzki był objęty wieloletnią gwarancją. Szukasz profesjonalnych skuterów inwalidzkich? Sprawdź ofertę sklepu internetowego www.cwipolska.pl. Oferujemy szeroki wybór profesjonalnych, łatwych i wygodnych w obsłudze skuterów inwalidzkich. Jesteśmy największym w Polsce sklepem oraz showroomem z urządzeniami inwalidzkimi dla dzieci i dorosłych, w tym z pełni bezpiecznymi skuterami inwalidzkimi. Oferujemy możliwość przymierzenia skutera przed zakupem, tak, by każdy mógł wybrać najlepiej dostosowany do własnych potrzeb model. Dzięki temu możesz upewnić się, że jest wygodny i łatwy w obsłudze. Nasze skutery inwalidzkie są w pełni dostosowane do poruszania się po mieście i znacznie ułatwiają codzienne funkcjonowanie osobom chorym na różnego rodzaju dolegliwości. Zakup skutera na wózek inwalidzki może być świetnym sposobem na znaczne podniesienie poziomu jakości życia. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty skutery inwalidzkie? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub odwiedzania naszego showroomu, gdzie znajdziecie też wiele nowości w tym skuter inwalidzki z dachem.

zalety

Błyskawiczna procedura
doboru urządzeń
rehabilitacyjnych

zalety

Największy showroom
wózków inwalidzkich
w Polsce

zalety

Strefa pomiarowania
specjalistycznego

zalety

Strefa przymierzania
i testów

zalety

Sprzedaż
ratalna

zalety

Dział pozyskiwania
środków
/ refundacji

Darmowe testowanie

Bezpłatne testowanie wózka oraz pomiar
specjalistyczny w CWI Lublin

Zarezerwuj bezpłatnie